פרקט מחיר למעצבים | פרפקט פרקט

פרקט מחיר למעצבים

עומדים לשפץ את הבית, לעצב אותו מחדש? ההמלצה שלנו היא לחבור אל מעצבים או משפצים שמכירים בעלי עסקים ומקומות שיכולים להספיק לכם אלמנטים ואמצעים שונים בהם תוכלו להשתמש במבנה, ותרצו כמובן, זאת על מנת להשיג מחירים טובים עבורם ולא לרכוש אותם בעצמכם במחיר מלא.
ניקח למשל את הנושא של פרקטים. נניח ואתם מעוניינים לרכוש פרקטים בת"א עבור דירה או משרד שאתם בונים או משפצים. יש לכם אפשרות לרכוש את הפרקט בעצמכם, מה שסביר להניח יגבה מכם גם זמן יקר וגם עלויות גבוהות, מאחר ואינכם מכירים, סביר להניח, בעלי חנויות ועסקים שמוכרים פרקטים בת"א. מנגד, אם תחליטו לעבוד עם אנשי מקצוע, הרי שתוכלו ליהנות מפרקט מחיר למעצבים או פרקט למשפצים, כלומר מחיר מיוחד עבורם.

צריך להסביר את זה בשביל להבין את המשמעות עבורכם. בתור בעלי מקצוע, קרי משפצים או מעצבים, אזי הם יכולים לקבל מחירים הרבה יותר טובים מלקוחות רגילים, הן בגלל הקשרים שהם יוצרים עם המקום והן בגלל שהם עובדים איתם צמוד לאורך זמן, לכן המקום יספק להם פרקט מחיר למעצבים, מחיר שיהיה שונה והרבה יותר זול מאשר המחיר שהוא יציע לכם. זה נכון אגב גם במקרה של פרקט למשפצים.
בצורה כזו, אתם יכולים לחסוך את העלויות הגבוהות של רכישת פרקט מחד ומאידך תוכלו לחסוך את הטרחה בחיפוש אחר מקום לרכוש בו פרקטים בת"א או בכל מקום אחר בארץ. בדרך כלל, אנשים מעדיפים לעבוד מעצבים ומשפצים שיש להם רשת רחבה של חנויות ובעלי מקצוע איתם הם עובדים, מאחר וזה חוסך טרחות מיותרות מצד אחד, מצד שני, זה מאפשר למעצב להיות אחראי על הכל, אם זה מישהו שאנחנו סומכים עליו, אז זה הופך את העבודה להרבה יותר פשוטה.

כאן צריך להתייחס לנקודה חשובה, עצם זה שמעצב מציע לכם לקנות פרקט ממקום מסוים, לא אומר שאתם חייבים לקבל את זה, אך מצד שני, אתם לא חייבים לחשוד שיש כאן משהו בעייתי. סביר להניח שמעצבים הגונים, ירצו לעבוד עם מקומות שמציעים פרקטים טובים, איכותיים, גם אם הם מציעים להם אותם במחירי מבצע. לכן אתם יכולים לסמוך עליו שמדובר בפרקט ברמה גבוהה. כמובן שאתם תמיד יכולים לבחון את הפרקט ואת האיכויות שלו, לפני שאתם בוחרים לרכוש אותו.
ההמלצה היא להיעזר במעצבים ומשפצים, לא חייבים ללכת אחריהם בצורה עיוורת, אך בהחלט מומלץ להיעזר בהם.

אם אתם מחפשים מקום שמציע פרקט מחיר למעצבים והוא ברמה גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, פרפקט פרקט, המקום האיכותי ביותר לרכישת פרקטים בת"א ובכלל. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. ניתן להשאיר הודעה באתר או לפנות אלינו בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם