פרקט במבצע | פרפקט פרקט

פרקט במבצע

הרבה פעמים כשאנחנו שומעים את הביטוי מבצע, עולות בנו שתי מחשבות, הראשונה, אם זה במבצע אז כנראה משתלם לנו לקנות, השנייה, מצד שני, אם זה במבצע, סימן שמשהו לא טוב עם המוצר, אחרת היו מוכרים אותו במחיר מלא.
בעוד שהמחשבה הראשונה היא נכונה, המחשבה השנייה לא תמיד נכונה ולעיתים ההיפך הוא הנכון, המוצר הוא טוב מאוד, ולכן מוכרים אותו במחיר מבצע. זה דורש הסבר קצר, ודרך טובה להסביר זאת היא באמצעות פרקט במבצע. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים לרצף את הבית ואת העסק בפרקטים, מה שפעם היה מוצר מאוד יקר, הפך עם השנים למוצר הרבה יותר זול, בין היתר בזכות העובדה שקיימת תחרות עזה בשוק, בין חברות וחנויות שונות, כמו כן קיימים דגמים שונים ומגוונים של פרקטים ולכן הצרכן הישראלי יכול לבחור את המוצר שמתאים לו, מה שאומר שהוא יכול ליהנות מהיצע גבוה ומחירים זולים.

אם כך, והמצב כל כך טוב, למה אנחנו יכולים למצוא פרקטים במבצע?
ראשית,
התחרות בין החברות מסבירה נקודה זו היטב, אם יש תחרות קשה מאוד לחברות רבות, במיוחד הקטנות, להגיע אל הצרכנים, הדרך הטובה לעשות זאת היא באמצעות הצעת פרקט במבצע. זו גם הסיבה שאפשר למצוא על פרקט הנחות משמעותיות. כל מי שלא יכול להגיע לקהל רחב או נמצא באזור תחרותי, יציע פרקט במבצע או בהנחות משמעותיות במטרה לרכוש לעצמו כמה שיותר לקוחות.

שנית, חברות רבות מציעות פרקטים במבצע מתוך הנחה שמדובר בדגמים ישנים יותר או דגמים שפחות נמכרים באופן כללי. בשביל להוציא אותם מהמלאי, הפתרון הוא למכור אותם במחירים נמוכים ולגרום ללקוחות לרכוש אותם. זה לא אומר כלום על איכות הפרקט, שכן גם פרקטים משנה שעברה או מלפני שנתיים, יכולים להיות מאוד איכותיים, אך מאחר ורוצים לפנות מקום לפרקטים חדשים, אז הם נמכרים במחירים הרבה יותר זולים, מחירי מבצע.

שלוש, יש תקופות מסוימות במהלך השנה, שפחות מוכרים פרקטים או אלמנטים אחרים לבית, על מנת שתקופות אלו לא יתבזבזו, אז חברות וחנויות רבות מעדיפות להציע פרקטים במבצע ובמחירים נמוכים יותר. כך במקום שירוויחו אפס הם מרוויחים קצת יותר.

לכן אם אנחנו שומעים את המונח במבצע, זה לא מלמד כלום על איכות הפרקט, להיפך, לעיתים מדובר על פרקט ברמה גבוהה, שפשוט נמכר במחיר נמוך ואידיאלי עבור הלקוחות השונים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על פרקט במבצע, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. פרפרקט פרקט מציעים לכם פרקטים במבצע, משלל סוגים. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה. פנו אלינו עוד היום והצוותים שלנו יעזרו לכם למצוא פרקטים ברמה הגבוהה ביותר. 

 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם