וילונות במבצע | פרפקט פרקט

וילונות במבצע

כשאנחנו בוחרים לעצב בית או משרד, עומדים לרשותנו מספר אמצעים שאנחנו יכולים להשתמש בהם. אנחנו יכולים להשתמש בריהוט מסוים, קישוטים ואלמנטים, צבעים ועוד. בין האמצעים שאנחנו יכולים להשתמש יש כאלה שהם אך ורק מיועדים לעיצוב ויש כאלה שגם מיועדים לעיצוב, אך גם יש להם תפקיד פרקטי, מעשי. כך למשל וילונות ופרקטים.

לכאורה נשמע שמדובר בשני אלמנטים שונים ולא קשורים אחד לשני, אך אפשר למצוא ביניהם קשר, שכן אם אנחנו רוצים ליצור סגנון עיצוב מסוים למבנה, הרי שאנחנו צריכים לבצע התאמות בין פרקטים מהם אנחנו בוחרים את הפרקט שלנו, לוילונות אותם אנחנו מבקשים לרכוש, בין אם מדובר בוילונות במבצע או וילונות במחיר מלא.
יתרה מזו, אם אנחנו רוצים לשמור על צבעים דומים, או קרובים לזה לזה, סביר להניח שאנחנו נרצה שהפרקטים והוילונות יהיו אחד החיבורים בעלי אותו צבע או צבע דומה. אנחנו לא נבחר וילון בצבע לבן עם פרקט שחור או להיפך, כמו שלא נחפש וילונות במבצע בצבע מסוים, בעוד שנבחר פרקטים בצבע אחר לגמרי.
כאן המקום לציין עוד נקודה, סוג הפרקט וסוג הוילון, ילמדו אותנו לא מעט על המקום. כלומר, אם אנחנו נבחר פרקט זול ווילון זול, זה ילמד אותנו דבר אחד על המקום, לעומת זאת, אם נבחר וילונות במבצע אך יקרים ומרשימים ופרקט יקר ערך, סביר להניח שאנחנו נוכל ללמוד על כך משהו, נוכל ללמוד שהמקום הוא יוקרתי, מרשים, שבעליו רוצים לשמור על ייחודיות מסוימות ולא מבקשים להוזיל את המקום, או לחילופין, לא מוכנים להסתפק במוצר זול רק בשביל לחסוך בעלויות.

כשאנחנו בוחרים וילונות במבצע או במחיר מלא, יש לנו כוונה מסוימת, הרי הוילון אמור להאפיל על החדר, למנוע כניסה של אור אל תוך החדר. אם אנחנו נבחר בוילון מעט כהה, זה יאפיל גם על המראה של הפרקט, אשר אמור להיות בהיר, אחרת הוא עלול גם להחשיך את החדר ויתרה מזו, לגרום לו להיראות קטן. הרי ידוע שפרקטים כהים יוצרים תחושה של צמצום המרחב בחדר. לכן השילוב בין פרקט לוילונות הוא משמעותי, אף על פי שאנחנו לא תמיד יכולים לראות את הקשר ביניהם.
כמו במקרים רבים אחרים, כל פרט עיצוב יש לו משמעות, הן כשהוא עומד בפני עצמו והן כשהוא עומד ביחד עם פרטים אחרים ולכן חשוב מאוד להתייחס לכך, ולשים לב כיצד כל הפרטים מתחברים להם ביחד.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נציג בפניכם שורה של וילונות במבצע וכן פרקטים מסוגים שונים. פרפקט פרקט כאן לרשותכם, אנחנו נציג בפניכם קטלוג עשיר של וילונות ופרקטים. פנו אלינו עוד היום ותקבלו מענה לכל שאלה ופנייה. נשמח לעזור לכם בכל נושא. אתם יכולים לפנות אלינו במייל או בטלפון. 

 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם