דק סינטטי | פרפקט פרקט

דק סינטטי

מדוע חשוב לבחור היטב את סוג הדק שלכם? האם כל סוג של דק מתאים לכל מקום? איך בוחרים את מתקיני משטח הדק שלכם? מה היא המיוחדות של חברת פרפקט פרקט? איך בוחרים את סוג הדק המתאים ביותר עבורכם? מה היא התחזוקה הנדרשת למשטח דק?

יש בעץ משהו ייחודי ומיוחד במינו. עץ אמתי או דמוי עץ מעניק תחושה נפלאה ומיוחדת אשר לא ניתן לחוש בשום משטח רצפתי אחר. רבים וטובים מרגישים כי סגנון העץ מחבר אותם אל הטבע, משרה אווירה רגועה ושלווה, אווירה של חופש. אין ספק כי עבור רבים וטובים, משטחי עץ בביתם הפרטי או בכל מקום אחר, יעשה את ההבדל הגדול ובעיקר ישדרג את ערך נכסם. על מנת לבחור דק סינטטי או כל סוג אחר של דק חשוב מאוד להתייעץ ולקבל את חוות דעתם של המומחים לתחום זה.
יש לאותו דק סינטטי הרבה מאוד יתרונות אולם עם זאת לא כל סוג של דק מתאים לכל אזור או מקום. ישנם תנאים שונים אשר יש להתחשב בהם כמו מזג האוויר, מבנה, גודל, רמת השחיקה ועוד. דק סינטטי יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם, לפני התקנתו של דק סינטטי או דק מסוג אחר יגיע מומחה של חברת פרפקט פרקט על מנת לבחון את השטח ולייעץ.

דק סינטטי או כל דק אחר דורש כאמור את הטובים ביותר להתקנתו. דק עץ יכול בהחלט להיות עשוי מהחומרים המעולים ביותר אולם התקנה לא מקצועית תסב לו נזק רב. לרשות הלקוחות של חברת פרפקט פרקט עומדים מתקינים מעולים אשר רכשו ידע רב וכמו כן שנים רבות של ניסיון בתחום ייחודי זה. התקנת דק עץ זו היא השליחות והמומחיות של חברת פרפקט פרקט. חשוב מאוד לדעת לפני התקנת אותם דקים מסוגים שונים כי אכן אותם דקים נחשבים לאיכותיים ביותר. בחברת פרפקט פרקט לא מתפשרים בנושא. אך ורק המוצרים המעולים ביותר, המיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר מיובאים ומוצעים ללקוחות החברה. 

כמו כן חשוב לקחת בחשבון כי אותה רצפת דק דורשת טיפול ותחזוקה. לצערנו אנו מכירים הרבה מאוד מקרים בהם מזיקים שונים חדרו למעמקי העץ וגרמו לנזק משמעותי ביותר. טיפול נכון ומקצועי, שימוש בחומרים מיוחדים וכמו כן תחזוקה על פי הוראות היצרן יבטיחו כי אותה רצפת דק תישמר לאורך שנים ארוכות.

מעוניינים לרכוש עץ שכבתי? למה להעדיף את השירות של חברת פרפקט פרקט?
למעלה מ-40 שנים של פעילות בתחום זה הובילו אל חברת פרפקט פרקט הרבה מאוד לקוחות המגיעים מכל רחבי הארץ. חברת פרפקט פרקט גאים בלקוחות הנאמנים הצועדים עם החברה יד ביד שנים ארוכות. חלק מהלקוחות הם חברות וארגונים גדולים ביותר וביניהם מוסדות ציבוריים, עסקים, לקוחות פרטיים ועוד. השירות האישי הוא בראש סדר העדיפויות של חברת פרפקט פרקט. הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים על פי מה שסוכם מראש עם הלקוח, עבודה נקייה ומסודרת לשביעות רצון מלאה.

מאילו עוד מוצרים ניתן ליהנות בחברת פרפקט פרקט? 
שלל מוצרים איכותיים ביותר הכוללים כאמור עץ שכבתי, פרקטי למינציה, וילונות בגדלים ובגוונים שונים, כל סוגי הדשא הסינטטי, חיפויי קירות, טפטים ועוד. לחברת פרפקט פרקט יש את אנשי המקצוע המעולים ביותר אשר יעזרו לכל לקוח לעצב מחדש את ביתו או את העסק שלו. מלבד מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר ניתן לרכוש בחברת פרפקט פרקט שירותי תיקונים וטיפולים. בין השאר שירותי ליטוש פרקטים, שירותי ניקוי פרקט, הסרת שטיחים מקיר לקיר ועוד. אמינות ואחריות מלאה, מחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים.

 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם