דק למרפסת | פרפקט פרקט

דק למרפסת

האם ניתן להתקין דק בכל מרפסת? מה היא המשמעות של התקנת דק? מה היא הדרך הבטוחה ביותר להתקין את הדק שלכם? מי הם אנשי המקצוע של חברת פרפקט פרקט? מה חשוב לדעת על הדקים של חברת פרפקט פרקט? מה מספרים הלקוחות שניסו והצליחו בגדול?

החיבור הטבעי של האדם הוא עם הטבע. גם בעולם אורבני כמו העולם בו אנו חיים מחפשים בני האדם את פיסות הטבע שלהם. אין ספק כי הכנסת עץ לחייכם יחבר אתכם לחיבור עם הטבע. יש כאלו אשר מחפשים את החיבור באמצעות אלמנטים שהם דמויי עץ ולעומת זאת אחרים הולכים ומעדיפים את הדבר האמתי. דק למרפסת יכול בהחלט להעניק לכם את האווירה הכל כך מיוחדת של החיבור וההתמזגות עם שלוות הטבע.
 
יש בעץ משהו שהוא מאוד מרגיע ושליו. על כך יכולים להעיד הרבה מאוד בעלי מרפסות אשר בחרו להתקין דקים. אולם על מנת שזה אכן יצא מושלם חשוב מאוד לדעת ולהכיר כמה וכמה פרטים הנוגעים לאופן ביצוע העבודה. ישנם כאמור שיטות וטכניקות שונות של התקנת דק למרפסת. לפני שבוחרים דק כזה או אחר חשוב מאוד להתאים את תנאי השטח לסוג הדק. חשוב מאוד לבחון היטב את תנאי מזג האוויר השורר במקום ברוב ימות השנה, להתאים את רמת השחיקה הנדרשת ועוד פרמטרים כאלו ואחרים אשר יאפשרו את ההתאמה המעולה והמדויקת ביותר על מנת שאכן אותו דק למרפסת יחזיק מעמד לאורך שנים רבות וארוכות.

כמו כן אותו חומר גלם, אותו דק למרפסת צריך להיבחר בקפידה. לחברת פרפקט פרקט יש את כל המשאבים ואת כל האמצעים להגיע אל חומרי הגלם המעולים ביותר והאיכותיים ביותר. על כל יכולים להעיד הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו לדקים ברמת איכות גבוהה. 

לאחר שטובי אנשי המקצוע התקינו את אותו דק למרפסת בצורה הנקייה והמקצועית ביותר כעת כל מה שנותר הוא ללמוד על דרכי התחזוקה הנכונים ביותר עבור אותו סוג עץ. חשוב לדעת כי ישנם לצערנו הרבה מאוד סוגי מזיקים אשר עשויים לפגוע בדק. טיפול נכון ומקצועי על פי ההמלצות של היצרן יכולים בהחלט למנוע מכל אותן מזיקים לחדור אל מעמקי העץ ולהזיק לו. לרשות כל לקוח ולקוח של חברת פרפקט פרקט עומדים טובי אנשי המקצוע אשר ייעצו וידריכו.

דק לגינה? מדוע לבחור את השירות של חברת פרפקט פרקט?
כאשר מתקינים דק לגינה, בין אם זה במקום ציבור או במקום פרטי בבית של כל אחד ואחת, חשוב מאוד לדעת כי אכן הדק הותקן בצורה הבטיחותית ביותר. לאורך יותר מארבעה עשורים מתקינים טובי המומחים דקים בשלל צורות וגוונים, באזורים מורכבים וכמו כן במקומות פשוטים יותר לביצוע העבודה. אחריות מלאה על כל סוגי העבודות. רצפת דק ושאר המוצרים הסופיים של חברת פרפקט פרקט עוברים את כל הבקרות המחמירות ביותר על מנת להבטיח כי אכן רמת הביצוע היא על פי הקריטריונים של חברת פרפקט פרקט. בחברת פרפקט פרקט מקפידים על כל פרט ופרט, רצפת דק ושאר העבודות של חברת פרפקט פרקט מתבצעים על פי לוח הזמנים שנקבע עם הלקוח מראש.

עץ מלא? רק בחברת פרפקט פרקט!
בחברת פרפקט פרקט לא מתפשרים על איכות ועל הטוב ביותר המגיע ללקוח. על כן בחירת אותו עץ מלא ושאר חומרי הגלם נעשית ביסודיות רבה. חומרי הגלם המעולים של חברת זה מאפשרים, לאורך השנים, להעניק את השירות המעולה ביותר, לגופים גדולים וחשובים לצד עבודות איכותיות לגורמים פרטיים וקטנים יותר. בין יתר מוצרי החברה: פרקטים, דשא סינטטי, חיפויי קירות ועוד.
 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם