בחירת פרקט לעיצוב משרד יוקרתי | פרפקט פרקט

בחירת פרקט לעיצוב משרד יוקרתי
 

 
כשרוצים לעצב משרד יוקרתי יש לקחת בחשבון כבר בשלבי התכנון מספר רב של פרמטרים בהנחה שכל סגנון עיצוב חלל המשרד ישפיע ישירות על תדמיתו ועל מיתוגו של העסק. בימינו, משרד הוא חלל שנבלה בו לא מעט שעות, זו הסיבה שבשנים האחרונות פרשנות עיצוב המשרד הפך לטבעי, רענן ואוורירי יותר.
 
לפני שמתחילים בתהליך של עיצוב משרדים יש להבין מה הייחוד של החברה ואיך כל ההתנהלות שבה מתאפיינת. במשרד יוקרתי נרצה להעביר את העושר והיוקרה באמצעות מעט פריטים אך שכולם יהיו איכותיים ועשויים מחומרי גלם מובחרים. רצוי עוד שהחלל ישרה אווירה שהיא אסקפיסטית ולא דקדקנית על מנת לגרום לעובד להישאר במשרד כמה שיותר והמשרד יהווה עבורו מענה לכל צרכיו. אחד הדברים הבולטים שיכולים להעניק לחלל של משרד יוקרה ורושם יהיה פרקט. ומכיוון שמדובר בקרקע שעליה כולם מתהלכים יש לעשות זאת לפני כל עיצוב אחר בחלל.   
 
פרקט לחלל יוקרתי  

בכל עיסוק של עיצוב משרדים החלק המשמעותי שאליו תתייחסו יהיה יצירת הרושם שתתירו על כל לקוח שלכם. בכוחו של עיצוב פנים בחלל המשרד יהיה להצליח להעביר בדיוק את האופי שהייתם רוצים. פרקט בעיצוב המשרד יעניק למשרד יוקרה ואיכות ובעיקר תחושת רצינות ומקום שנרצה להשקיע בו את כספנו, ועבורנו הוא ייצור אווירה חמה ומלטפת כמעט כמו בבית. פרקט מייצר ברגע תחושה רגועה ושלווה בחלל העבודה, זאת בשל חומר הגלם הטבעי שלו, הגוון הרך, האריחים העמידים והמאוד איכותיים, שמדגישים את העץ הטבעי.

להתחשב במאפייני החלל                                                                                     
בכל עיצוב פנים של חלל משרדי, נבדוק לפני הכל את המאפיינים הבסיסיים שנדרשים כמו תאורה שהיא טבעית, תקרה שהיא גבוהה, הנוף שמשתקף מבעד לחלונות, ולתוך זה נטמיע את אופייה היוקרתי  של החברה. הפרקט יצור מצע אידיאלי לכל אותן מאפיינים וישתלב נהדר עם כל סגנון וטון עיצובי. דלפקים, שולחנות וכסאות מכל סוג יראו מרשימים על רצפת פרקט, ובחדרי ישיבות, ששם מגוללים רעיונות ומציבים מטרות, רצפת פרקט נעימה וטבעית תסייע בגיבוש החלטות פרודוקטיביות.

היתרונות בפרקט במשרד

התקנה – במידה ותרצו להתקין פרקט, רצוי להכין בסיס מיוחד לריצוף, במקרה הזה אין צורך בכך, הפרקט מודבק ישירות על הריצוף ללא כל בעיה וללא השבתה של המשרד.

עמידות – פרקט טוב ואיכותי יהיה עמיד בפני שריטות, וגן התחזוקה שלו פשוטה ביותר. בשל החוזק והעמידות שלו, אין חשש מסימנים של ריהוט, מכות או שחיקה.

תחזוקה – רצפת פרקט מצריכה תחזוקה שוטפת באמצעות מטלית לחה ופעם ביום בחומר שמיועד לפרקט.

חזות ואווירה – על פרקט יהיה נעים מאוד להלך, ניתן לבחור דגמים שונים למשרד יוקרתי שיתאים לעיצוב הכללי של החלל שלנו.
בעיצוב משרדים הבחירה בפרקט תעניק אווירה מאוד מרשימה ואותנטית למשרד שלכם, תתרום להרגשה המלוכדת בין כל העובדים, ותשאיר רושם עז וחיובי אצל כל לקוח שייכנס למשרד.
 
 
מעוניינים בהצעה אטרקטיבית?
קפצו לביקור בכתובת:
רח' סעדיה גאון 22, תל אביב
צרו קשר עוד היום!
שלחו דוא"ל:
e.o.z@012.net.il
לקביעת פגישה וייעוץ חייגו 072-33-80-996
 
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם